_____ Una comunitat de

emprenedors Esportius

_____ Seu

El teu equip
Alejandro García
_____ CEO i Fundador

«Posa focus»

linkedin-logo
Leticia Escanciano
_____ CTO

«Això t'ho fa un connector»

linkedin-logo
José Miguel Alarcón
_____ Marketing

«Escolta»

linkedin-logo
Guillermo Cantero
_____ producte

«Pensa»

linkedin-logo
Andrés de Alonso
_____ Marketing Digital

«Les xarxes socials les carrega el diable»

linkedin-logo
Guillermo Vázquez
_____ Desenvolupament de negoci

«Quina meravella!»

linkedin-logo
Adrián Naranjo
_____ Desenvolupament de Programari

«1 0 1 0 1 0 1 0»

linkedin-logo
Carlos Rodríguez
_____ Desenvolupament de Programari

«Caputxa com a mode de vida»

linkedin-logo
_____ A prop teu

Les nostres Delegacions

benatlopetegui
Beñat Lopetegi
_____ Àlaba

blopetegi@sport-madness.es

javier-alicante1x1
Javier Chazarra
_____ Alacant

alicante@sport-madness.es

guillermopedrajo
Guillermo Pedrajo
_____ Astúries

gpedrajo@sport-madness.es

monica-Perarnau-barcelona
Mònica Perarnau
_____ Barcelona Oest

mperarnau@sport-madness.es

santiago-Iranzo-frontal400
Santiago Iranzo
_____ Cadis

siranzo@sport-madness.es

guillermopedrajo
Guillermo Pedrajo
_____ Cantàbria

gpedrajo@sport-madness.es

josecarlos
José Carlos Mesa
_____ Còrdova

josecarlos@sport-madness.es

pedro-barbe
Pere Barbé
_____ Granada

pedro@sport-madness.es

aratzirigaray
Aratz Irigaray
_____ Guipúscoa

aratz@sport-madness.es

pedroquesada
Pedro Quesada
_____ Jaén

jaen@sport-madness.es

davidalmeida
David Almeida
_____ Les Palmes de Gran Canària

david@sport-madness.es

arantxablanco
Arantxa Blanc
_____ La Rioja

arantxa@sport-madness.es

carlossolis
Carlos Solís
_____ Madrid Big 6

carlos.solis@sport-madness.es

alonso-moya
Alonso Moya
_____ Madrid Capital 3

alonso@sport-madness.es

jaimegutierrez
Jaime López
_____ Madrid Aquest

jaime@sport-madness.es

david-rierol-web
David Arroyo
_____ Madrid Nord-oest

darroyo@sport-madness.es

maria-lluïsa-davant-circular-nosaltres
Maria Luisa Díaz
_____ Madrid Sud

madridsur@sport-madness.es

arantxablanco
Arantxa Blanc
_____ Navarra

arantxa@sport-madness.es

eduardo-lopez
Eduardo López
_____ Pontevedra

eduardo@sport-madness.es

xavier-garcia-madrid
Xavier García
_____ Salamanca i Zamora

xavier@sport-madness.com

davidalmeida
David Almeida
_____ Santa Cruz de Tenerife

david@sport-madness.es

andrescalderon
Andrés Calderón
_____ Sevilla

acalderon@sport-madness.es

david-liz-nosaltres
David Liz
_____ Tarragona

dliz@sport-madness.es

javier-pineda-nosaltres
Javier Pineda
_____ Zaragoza

jpineda@sport-madness.es

diego-tittinger-llima
Diego Titinger
_____ Lima

dtitinger@sport-madness.es